Yetkili Distribütör : BGD Petrokimya

Performans Yağ Değişim Servisi

Yüksek çalışma ısıları ve sık dur-kalklar, yakıt ve yanma neticesi Karbon Tortu formasyonları, motor içerisinde oluşurlar ve motor yağının termal dayanımının zayıflamasına neden olur.

Bunun yanı sıra, klasik yöntemle yani karter tapasından boşaltmak suretiyle yapılan yağ değişimi esnasında eski motor yağının tamamı boşaltılamaz.

Boşaltılamayan eski yağın içerisindeki çamur formasyonları ve tortular, konulan yeni yağında süratle bozulmasına, performansını kaybetmesine, aşırı egzost dumanına ve yağ eksiltmeye neden olurlar.

BG Performans yağ değişim ve temizlik servisi ile araç sahiplerinin bu problemlerden kurtulmalarına ve konforlu bir sürüşe kavuşmalarına yardımcı olmaktadır. Özellikleri :

Problemin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak BG tarafından geliştirilen servis, oksidasyona uğramış motor yağının ve tüm tortuların etkili ve güvenli bir şekilde dışarı atılmasını sağlar.

Uygulama ile eski yağ tam olarak dışarı atılırken aynı anda yeni motor yağı ve koruyucu sisteme basılır.

Motor yağı değişiminin tamamlanmasının ardından, yakıt deposuna BG 208 eklenerek performans yağ değişim servisi tamamlanmış olur.


Yararları :

Motor içerisinde biriken tortuların tam olarak atılması - Daha uzun ömürlü bir motor ve temiz motor yağı - Egzost emisyonlarında azalma - Yakıt ekonomisinde iyileşme - Motor kompresyonu ve gücünde yükselme - Yakıt sistemi koruması

SERVİSLER