Yetkili Distribütör : BGD Petrokimya

GDı ve Dizel Performans Yenileme Servisleri

BG Products, karbon temizlik ve koruma ürünleri, özel olarak gelişitirilmiş ve patenti alınmış, yüksek teknolojili, farklı bir temizlik prosesine sahip ayrıcalıklı ürünlerdir.

BG Products, ürünleri, zararlı ve aşındırıcı olan “Amonyak” ve çok çabuk buharlaşıp yok olarak hiçbir temizlik gücüne sahip olmayan (70C0) ve motorun derinliklerindeki asıl problemlere neden olan karbon tortularını temizleyemeyen “Alkol” içermezler. BG Products, karbon savaşçısı ürünler, yakıt ile kimyasal olarak reaksiyona girmezler, yakıtı temizlik işlevini yerine getireceği noktalara, yani karbon tortularına ulaşmak için kullanırlar. Kısaca yakıt, sadece bir taşıyıcıdır.

Temizlik prosesinde, ürün yakıt deposuna konulduktan sonra, yakıt hattı ile filtreye, pompalara, enjektörlere, emme subaplarına, sensörlere ve piston yanma odasına dek, sahip olduğu yüksek ısı dayanım gücü sayesinde, ulaşarak sistemin tamamına mükemmel bir şekilde yayılır.

Yüksek teknolojili, özel ve patentli formülü sayesinde, standart ürünlerden farklı olarak, taşlaşmış karbon tortularını önce çamur hale ve ardından likit hale getirip, hiçbir parça ve elemana zarar vermeden egzost sistemi vasıtasıyla dışarı atılmalarını sağlar.

Düzenli kullanım ile, yakıt enjektörlerinde oluşmuş karbon tortularını, piston kafalarına yerleşerek taşlaşan ve vuruntuya neden olan kurumları, piston yanma odalarını, oksijen sensörlerini ve emme subaplarını etkili bir şekilde temizlerler.

Dizel partikül filtreler ve katalitik konverterler için koruyucu etkiye sahiptir.

SERVİSLER