Yetkili Distribütör : BGD Petrokimya

HABERLER

Sorulan Sorular Teknik Yazılar Güncel

BG Products, servis danışmanı eğitim programını NADA fuarında tanıtacak.

WICHITA Kansas 12 Aralık 2014 Ocak 2015 ayı sonunda yeni araç satıcılarının en büyük uluslararası fuarı olan ve San Francisco Moscone Center'da Ulusal Otomobil Satıcıları Derneği (ADA) Kongre ve Fuar alanında düzenlenen fuarda BG Products, Inc. de standı ile yer alacaktır.Uluslararası NADA Kongre ve Fuarı, o yılın otomotiv endüstrisi olaydır. 98 yıllık ADA Kongre ve Fuarı Ocak 22-25, 2015 tarihleri arasında, yüzlerce oto distribütörü, büyük OEM yöneticileri ve Charlie Polston dahil sektörün en iyi eğitmenlerine ve atölye yöneticilerine sahipliği yapacaktır.Bu uluslararası organizasyon, BG Products için, yeni otomobil distribütörlerine ulaşmak ve onlara BG Products ürün ve hizmetlerini anlatabilmek adına eşsiz bir fırsat yaratmaktadır.BG Products, Moscone Center Güney Salonu # 2001S nolu standında, profesyonellere, karar vericilere BG ürünleri ve servislerini kullanma hakkında bayilik personeli eğitimi verecektir.

BG Performans Koruma Servisleri

BG Products, karbon temizlik ve koruma ürünleri, özel olarak gelişitirilmiş ve patenti alınmış, yüksek teknolojili, farklı bir temizlik prosesine sahip ayrıcalıklı ürünlerdir.

Devamı

BG Türkiye Automechanica İstanbul Fuarında

BG Products Türkiye distribütörü BGD Ltd. 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Automechanica Istanbul 2016 fuarında Hall 14 C 20 numaralı standında yeni servis çözümleri ve ürünleri ile yer alacaktır.

Ücretsiz giriş için Lütfen 0216 427 25 00 numaralı telefondan davetiye isteyiniz.

Devamı

BG 'nin DPF temizlik cihazı Motor Top 20 ödülünü kazandı!!

BG Products'un 3 yılda ve uzun çalışmalar sonucu geliştirdiği Dizel Partikül Filtre ve Hava Emiş Sistemi Restorasyon cihazı 12Q VIA™ Motor Top 20 Tool Ödülünü kazandı! .

Devamı

BG Products, PXT®2 cihazı ile iki önemli bakım servisini aynı makinede!!

BG Products, PXT®2 Otomatik Şanzıman ve Hidrolik Direksiyon Servis Cihazını Tanıttı. PXT®2 Otomatik şanzıman ve hidrolik direksiyon gibi iki önemli bakım servisine imkan sağlıyor.

Devamı

BG Products’tan DPF ve Emisyon Sistemi Arızalarını Önleyici Yeni Çözüm!!

BG Products, Inc. DPF'de (Dizel Partikül Filtre) dahil olmak üzere, modern dizel motorların akıllı egzost sistemlerini temizlemesi ve onarması amacıyla dizayn ettiği "DPF & Emisyon Sistemi Restorasyon Servisini" tanıttı.

Devamı

BG Products, servis danışmanı eğitim programını NADA fuarında tanıtacak.

Ocak 2015 ayı sonunda yeni araç satıcılarının en büyük uluslararası fuarı olan ve San Francisco Moscone Center'da Ulusal Otomobil Satıcıları Derneği (ADA) Kongre ve Fuar alanında düzenlenen fuarda BG Products, Inc. de standı ile yer alacaktır.

Devamı

BG Products Inc. AAPEX 2014 fuarında 6042 nolu standında yer alacak!!

AAPEX otomotiv yedek parça sektörünün geleceğinin şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. AAPEX 4-6 Kasım tarihleri arasında 130.000'den fazla satış sonrası profesyoneline ev sahipliği yapacaktır. .

Devamı

BG Products, Inc.,ISO 14001: 2004 Sertifika prosesini başarıyla tamamladı.

.BG Products Inc. yapılan bağımsız denetlemeler sonucunda, çevresel yönetim sistemi sertifikası ISO 14001:2004 ISO tarafından konfirme edilmiştir.

Devamı

BG Products, Inc., Çin pazarındaki 20. Yılını kutluyor.!

BG Products, Inc., yüksek kaliteli otomotiv bakım ürünleri ve servisleri sıralamasında, 2014 yılında, birleşik devletlerde pazar lideridir. BG Products Inc. aynı zamanda Çin pazarındaki 20. Yılını kutlayacak. .

Devamı

BG Products,Yüksek Basınçlı dizel sistemleri için çözümü tanıttı.!!

BG Products, Inc., yüksek basınçlı common rail dizel enjeksiyon sistemlerindeki zararlı enjektör tortuları ve yakıt filtrelerini tıkayan kara çamura karşı çözümü duyurdu. .

Devamı

BG, Products, Inc. Yeni “PXT” Otomatik Şanzıman Flush Cihazını Tanıttı.!!

Önümüzdeki Şubat ayında BG Products tarafından geliştirilen, PXT™ Performance Exchange™ otomatik şanzıman flush ve yağ değişim cihazı kullanıcılarının hizmetinde olacak. .

Devamı

BG Products’tan Yeni Ürün ; BG EPR engine performance restoration

Kompresyonun aracın sürüş kalitesi ve çekiş gücü üzerinde oldukça önemli etkisi vardır.Çeşitli marka araçlar üzerinde yapılan testlerde BG 109 EPR’nin kompresyonu güçlendirdiği ispatlanmıştır.

Devamı

BG, Products, Inc. Motorları Ethanol’un Zararlı Etkilerinden Koruyor.!!

Tortu formasyonları ethanol içeren yakıt içerisinde oldukça fazladır. Bu durum hava/yakıt rasyosunun bozulmasına ve yetersiz yanma, emme kaybı ve güçte azalma gibi sürüş problemlerinin nedenidir..

Devamı

BG Products, Inc. Amerika Suzuki İle İşbirliği Kuruyor !

BG Products, Inc., Amerikan Suzuki Motor Birliği (ASMC) ile 1 Nisan 2010 tarihinden itibaren geçerli olacak bir anlaşma imzaladı. ASMC müşteri korumasını geliştirmek ve hizmetiçi eğitimle karı artırmak için bir programı takip ediyor. ASMC, eğitim konusundaki bilgisi ve tecrübesi nedeniyle yaklaşık 40 yıldır bu alanda hizmet veren BG’yi seçti. .

Devamı

BG Products, Inc. , Yeni Başkanını Seçti !

BG Products, Inc. Yönetim Kurulu, Nisan 2010’dan itibaren geçerli olmak üzere Michigan’dan Mr. Darin Greseth’i başkan seçti. Greseth, sahadan tecrübe, önsezi yeteneği ve sahanın bakış açısını beraberinde getiriyor. .

Devamı

ASA ve BG Products’un Stratejik Ortaklığı !!

Otomotiv Servis Birliği (ASA) BG Products, Inc. ile yeni stratejik ortaklığını bildirmekten memnuniyet duyuyor. Verilecek eğitim ve staj önceliği ile BG Products’ı ASA’nın tanıdığı bir eğitim destekleyicisi olarak onaylanıyor. .

Devamı

BG, Products, Inc. Biodizel Yakıt Düzenleyiciyi tanıttı!!

BG Products, Inc. , biodizel yakıt kalitesini arttırmak için geliştirilmiş çok fonksiyonlu bir yakıt katkısı olan; BG240 Biodizel Yakıt Düzenleyiciyi tanıttı. Amerika Birleşik Devletleri’nde 450 milyondan fazla galon biodizel satılmasıyla, ürün piyasada en hızlı büyüyen alternatif yakıt oldu .

Devamı

BG Products, Inc. akışmetre sensörü temizlik ürünü 4073'ü tanıttı.

MAF sensörü, motorun kullandığı yanma havasının hacmini ölçen; yakıt sisteminin önemli bir parçasıdır. MAF sensörler depozit oluşumu ile tıkandığında, motorda; motor vuruntusu, lean (yakıt/hava oranını ayarlayan buton) yanması, gaz pedalında (throttle) düşük verim, ve yakıt tasarrufunda azalma gibi birçok soruna sebep olabilir. .

Devamı

BG Products, Inc. “2007 Top 5 Tools” ödülünü kazandı.

Ödüllü kazananlar, servis sahiplerinin ve teknisyenlerin, derginin son altı sayısında, “Top 5 Favourite Tool” bölümünde şirket ya da ürünlerinden kaç kez bahsettiklerine göre belirlenir. Bu yıl sadece 24 üretici bu ödüle layık görüldü..

Devamı